سیاست مرجوعی و عودت

راهنمای بازگشت و یا تعویض کالا

7 روز ضمانت بازگشت کالا

یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مرکز خرید آنلاین گالری لباس ستاره، آرامش خاطر مشتریان پس از تکمیل فرآیند خرید است. در همین راستا، مجموعه گالری لباس ستاره تمام تلاش خود را بکار گرفته تا اطلاعات دقیقی از محصولات در وب‌سایت خود قرار دهد تا از این طریق مشتریان بتوانند با آگاهی کامل و آرامش خاطر، فرآیند خرید خود را تکمیل نمایند. با وجود این، ممکن است مشتریان محترم پس از تکمیل فرآیند خرید، قصد بازگشت کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا، مجموعه گالری لباس ستاره ضمانت 7 روزه جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد که محاسبه این بازه به این صورت است: 7 روز از زمان تحویل کالا به مشتری تا اخذ محصول ارجاعی توسط گالری لباس ستاره.

بنابراین چنانچه قصد برگشت محصول خریداری شده‌ را دارید، کافی است در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا، اقدام لازم را انجام دهید تا روال فوق بدون هیچ‌گونه مشکلی صورت پذیرد.

بازگشت و یا تعویض کالا چه دلایلی می‌تواند داشته باشد؟

از جمله دلایل بازگشت و تعویض کالا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- مورد پسند نبودن کالای دریافتی 2- مناسب نبودن سایز محصول دریافتی 3- عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی یا وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده.

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض را چگونه ارسال کنیم؟

  • مشتریان عزیز در صورتی که قصد بازگشت کالایی را دارید، پس از ثبت درخواست مرجوعی، کالای خود را برگشت دهید.
  • برای ثبت درخواست مرجوعی می‌توانید بدون تماس با واحد پشتیبانی و تنها از طریق تلفن همراه خود، درخواست خود را ثبت نمایید.